NOBLESS RESORT Nádražní 799 262 42 Rožmitál pod Třemšínem
+420 777 229 114
Online rezervace

KLASICKÁ MASÁŽ                             60 minut                790 Kč

klasická masáž

Masáž odstraňující únavu a posílí regeneraci organismu. Odstraňuje ochablost, ztuhlost, zkrácení a bolestivost svalstva. Napomáhá lepšímu prokrvení, pozitivně ovlivňuje lymfatický systém. U této masáže se provádějí vydatnější a tvrdší hmaty, které odstraňují nahromaděné únavové látky např. kyselinu mléčnou ve svalech.

Klasickou masáží docílíme povolení napjatých svalů a tím se uvolní ztuhlé klouby, dochází tak k celkovému uvolnění a dobré pohodě. Zvýšení krevního oběhu zároveň napomáhá urychlovat chod mízní soustavy, která absorbuje a vylučuje odpadní látky. Relaxační masáž pomáhá odstraňovat stres, napětí a bolesti svalů, zmírňovat bolesti hlavy a problémy se spánkem. Podle hloubky použitých masážních pohybů se nervová zakončení stimulují nebo uklidňují a tím dochází k povolení napjatých a bolestivých svalů. K masáži používáme tělové a masážní oleje lisované za studena. Doporučuje se masáž celková, kde se masírují nohy zepředu a zezadu, záda a ruce. Nejčastěji žádaná masáž je masáž zad a šíje.

MASÁŽ LÁVOVÝMI KAMENY        60 minut                890 Kč

lávové kameny

K masážím se používají lávové kameny, které mají velkou tepelnou kapacitu, tj. zadržují dlouho teplo, které se následně pomalu uvolňuje. Tato vlastnost je využívána na rozproudění energie v našem těle. Lávové kameny jsou zahřívány ve vodní lázni na teplotu 50 – 60 °C. Pro zvýšení účinku, ale také jako ochrana kůže se používají kvalitní přírodní aromatické oleje. Teplo z kamenů pomáhá uvolňovat ztuhlé svaly, mírnit křeče a zmírnit bolest kloubů. Reguluje trávení a zrychluje metabolismus, reguluje zadržování tekutin v těle, napomáhá k detoxikaci organismu. Účinky nejsou zanedbatelné ani z hlediska kosmetického, protože přírodní olej zvláčňuje pokožku.

Tato masáž je doporučována při bolestech pohybového aparátu a k regeneraci organismu po sportovní zátěži. Teplo z kamenů a speciální masážní techniky dokonale uvolní tělo a mysl.

 

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Předmět

Vaše zpráva

Opište ověřovací kód
captcha